Pożyczka Pozyczkomat.pl opinie

Każdemu z nas może przytrafić się taka sytuacja jak nagła awaria samochodu, po której pojazd nie chce ruszyć i konieczna jest szybka naprawa. Może też się przytrafić taka awaria lodówki, po której sprzęt musimy wyrzucić i kupić nowy. Ale skąd wziąć pieniądze? Z pomocą przychodzi portal pożyczkomat. pl! Przypuśćmy, że już wcześniej braliśmy pożyczkę w tej firmie, więc wiemy, że jest solidna i przesyła pieniądze bardzo sprawnie. Przypuśćmy, że chcemy wziąć kolejną pożyczkę właśnie w pożyczkomat. pl. Ale jakie są zasady?

 

Pożyczka pozyczkomat

 

Logowanie do serwisu

Jeśli byliśmy już klientami serwisu pożyczkomat. pl, to nie musimy przechodzić procesu rejestracji – konto użytkownika jest już założone. W tej sytuacji wystarczy tylko zalogować się do swojego panelu. W tym celu otwieramy stronę główną portalu i w prawym górnym rogu klikamy na napis ?Zaloguj się?. Po kliknięciu pojawi nam się okienko, w którym należy wpisać dane użytkownika: login oraz hasło. Po wpisaniu danych należy ponownie kliknąć na kolejny napis ?Zaloguj się?, który znajduje się poniżej wpisanych danych do formularza.

Panel użytkownika

W panelu użytkownika występują takie zakładki jak: Przegląd pożyczek, Załączniki, Wiadomości oraz Twój profil. W zakładce ?Przegląd pożyczek? zobaczyć można jak spłaciliśmy poprzednie finansowe zobowiązania. Tutaj również powinna pojawić się opcja ?Weź kolejną pożyczkę?. Dane już są uzupełnione w serwisie pożyczkomat. pl, więc wypełniamy tylko wysokość pożyczonej kwoty oraz określamy okres kredytowania – dokładnie tak samo jak w przypadku pierwszej pożyczki.

Zasady kolejnych pożyczek w pożyczkomat. pl

Pierwszą pożyczkę w portalu pożyczkomat. pl można wziąć maksymalnie do kwoty 1500 zł na okres 35 dni. Jeśli kredyt zostanie spłacony w terminie, to automatycznie użytkownik staje się stałym klientem portalu i łatwiej mu wziąć kolejne pożyczki.
Ogólnie okres kredytowania w pożyczkomat. pl ma taką samą samą maksymalną długość dla wszystkich pożyczek – niezależnie która to jest pożyczka z kolei. Różnica pomiędzy kolejnymi pożyczkami jest taka, że możemy za każdym razem wnioskować o wyższą kwotę kredytowania, ale tylko w przypadku terminowych spłat kredytu.
Trzeba również pamiętać, że pożyczki w pożyczkomat. pl można brać po siedmiu dniach od spłaty poprzedniego kredytu. Wyjaśnimy to na przykładzie. Przypuśćmy, że pierwszą pożyczkę spłaciliśmy 1 września 2017 roku. O kolejny kredyt w pożyczkomat. pl możemy starać się po upływie siedmiu dni, czyli dopiero 8 września 2017 roku.
Jak wcześniej wspomniano kolejne pożyczki różnią się między sobą maksymalnymi wysokościami kwot, które możemy pożyczyć. W przypadku drugiej pożyczki maksymalna kwota kredytu to 2500 zł. Przy trzeciej pożyczce klienci portalu mogą starać się o pożyczkę do kwoty 3000 zł. Czwarta oraz piąta z kolei pożyczka gwarantuje nam maksymalną kwotę kredytu do 5000 zł. W przypadku szóstego kredytu w pożyczkomat. pl można starać się o pożyczkę do wysokości 6000 zł. Siódma oraz każda następna pożyczka może zostać udzielona klientowi do wysokości 7500 zł.

Podsumowanie

Schemat postępowania przy wypełnianiu danych do kolejnych kredytów w portalu pożyczkomat. pl jest praktycznie taki sam, jak w przypadku pierwszej pożyczki. Jako, że mamy już zarejestrowane konto, to nie musimy wpisywać wszystkich danych osobowych, a określamy od razu wysokość kwoty pożyczki oraz okres kredytowania. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie maksymalnie do dwóch dni roboczych. Prawda, że zawieranie pożyczek w pożyczkomat. pl jest łatwe i proste?

 

Napisz daj rezcenzję dla pożyczkodwcy napisz opinie dla pozyczkomat opinie:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments