KARTY KREDYTOWE

Na naszej stronie możesz sprawdzić oferty najlepszych kart kredytowych oferowanych obecnie przez banki w Polsce. Wszystkie oferty możesz przejrzeć, porównać je ze sobą a następnie wybrać tą najlepiej Ci odpowiadającą.

Przy wyborze karty kredytowej radzimy zwrócić szczególną uwagę na:
– oprocentowanie,
– długość okresu bez-odsetkowego,
– limit kredytowy,
– opłaty związane z wydaniem i korzystaniem z karty,

oraz inne kwestie takie jak: zabezpieczenia karty, programy rabatowe lub inne dodatkowe korzyści.

Dodatkowo możesz też sprawdzić różne konta bankowe do większości z nich otrzymasz kartę kredytową lub płatniczą.

Życzę dobrego wyboru.
Kliknij i wygeneruj oferty

Karty kredytowe

Niektórzy nadal zastanawiają się czym jest tak w ogóle karta kredytowa. Oczywiście odpowiedź jest prosta. Są to specyficzne karty płatnicze. Ich wydanie wiąże się z posiadaniem odpowiedniego limitu kredytowego bądź dochodu miesięcznego z tytułu umowy o pracę, a w najlepszym przypadku umowy zlecenia bądź własnej działalności gospodarczej.

Dana karta posiada wtedy określony z góry przez bank limit, do którego to można zaciągać „kredyt” płacąc na przykład za zakupy w hipermarkecie, sklepach specjalistycznych czy na stacjach paliw. Zazwyczaj do posiadania karty nie jest potrzebne posiadanie konta w danym banku, z którego otrzymamy kartę kredytową.

Ponadto każdy posiada kilkadziesiąt dni na spłatę zadłużenia karty, która jest odpowiednio oprocentowana za każdy dzień powyżej danej granicy spłaty. Karta jest niezwykle szybkim, prostym i bezpiecznym sposobem na dokonanie wszelkich płatności. Jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się w każdym portfelu, a nawet wśród dokumentów, jak dowód osobisty.

Karta kredytowa Multibanku (nowy mbank)

Karty kredytowe w MultiBanku są podzielone. Jedna z nich jest karta Visa Credit. Mamy dzięki niej naprawdę wiele możliwości, z których warto jest od czasu do czasu skorzystać. Między innymi karta ta oferuje nam kredyt nawet do 53dni, z dość niskim oprocentowaniem, bo tylko 9,90%, a także uzyskujemy czasami wyższy kredyt, bo podnosi się często nawet o 20 %. Mając taką kartę, mamy także i wiele korzyści, przede wszystkim na karcie jeśli tylko chcemy umieszczamy zdjęcie, które kochamy, bądź to nasza podobizna, bądź to miłej naszemu sercu osobie. Sami ustalamy PIN, by nigdy go nie zapomnieć i nie mieć problemów z późniejszymi pomyłkami. Limit kredytowy, jaki nam przysługuje jest naprawdę wielki, gdyż waha się w granicach od 1500zł do 20000zł. Spłata takiego kredytu może zostać dopasowana i dostosowana wyłącznie do naszych potrzeb.

 

Karta w Banku BGŻ

Wiele osób uważa, że najlepsze na wydatki są karty kredytowe. Warto zapoznać się z różnymi kartami w różnych bankach, po to by wybrać właśnie tą najkorzystniejszą, z której będziemy w pełni zadowoleni. Bank BGŻ posiada ich całą gamę. Najważenijszą cechą jest dość pokaźny limit kredytowy, z którego możemy korzystac w dowolnej chwili, no i oprocentowanie naliczane jest po 56 dniach. Ale ciekawostką jest fakt, iż taką kartę kredytową może otrzymać również młodzież – w szczególnosci studenci, dla których taki szybki kredyt jest niejednokrotnie ostatnią deską ratunku.

Karta w Money.pl

Karty kredytowe w banku Money.pl są naprawdę bardzo popularne, a przede wszystkim korzystne. Gwarantują zakupy w Internecie, które są całkowicie bezpieczne, wszystko to poprzez kartę VISA. Bezpieczeństwo liczy się dla klientów przede wszystkim, gdyż ludzie lubią wiedzieć, że nikt ich nie okradnie, z kartą kredytową ten komfort jest w zupełności zagwarantowany. Możemy dzięki niej wykonywać zakupy w Internecie. Weryfikuje nie tylko nas, czyli nasze dane, ale też sklep internetowy, a przy tym ochrania przed nieprawidłowym posługiwaniem się z niej. To jest dla nas naprawdę ważne. Mamy możliwość zarejestrowania się w Internecie w usługę VbV, czyli Verified by Visa, to zwiększa nasze bezpieczeństwo. Taka procedura jest mało skomplikowana i przede wszystkim nie zajmuje nam zbyt wiele czasu.