Opinie kartatrzynastka

Opinie kartatrzynastka

6 listopada, 2017 0 przez Woźny portalu

Pożyczki poza bankowe cechują się w swoich ofertach, z reguły podobnymi założeniami. Standardowo całość sprowadza się do tego, że otrzymujemy pewną sumę pieniędzy, na określony czas spłaty (u większości firm jest to 30 dni), w ciągu którego musimy zwrócić całe zadłużenie. Firmy pożyczkowe dodatkowo narzucają dużą ilość warunków w stosunku do osób chcących uzyskać taką pożyczkę.

 

Opinie kartatrzynastka

Wśród tak dużej ilości pożyczkodawców dostępnych na rynku, istnieje jednak pewna firma, oferująca podobne usługi lecz w całkiem inny sposób. Firma YOLO S. A. oferująca pożyczkę Karta Trzynastka, przełamuje schemat dotyczący chwilówek i ich form spłaty. Karta Trzynasta to zupełnie nowy produkt na rynku pożyczkowym, występujący w formie karty przedpłaconej, z możliwym do wykorzystania limitem. Umożliwia ona płacenie zarówno w sklepach, robienie zakupów przez internet jak i wypłacanie pieniędzy w bankomatach. Wygląda niemal identycznie jak inne karty płatnicze, a jej producentem je Visa, zaś wydawca mBank, co potwierdza jakość usług.

Zasada działania Karty Trzynastki

Zasada działania pożyczki jaką jest Karta Trzynastka opiera się na otrzymaniu limitu finansowego na karcie kredytowej wynoszącego 3000 zł. W zależności od tego czy wydamy mniej, czy równo 3000 zł oraz w jakim czasie to zrobimy, zapłacimy do tego odpowiednie koszty dodatkowe ? czyli prowizję. Okres czasu na jaki podpiszemy umowę wynosi 180 dni. Przez pierwszy miesiąc nie ponosimy, żadnych dodatkowych opłat. Dodatkowo samodzielnie ustawiamy, po jakim czasie spłacimy należność. Firma oferuję dwie drogi, pierwsza z nich dotyczy ustalenia jednego terminu spłaty, w przypadku którego, jeśli spłacimy całość, to nie poniesiemy dodatkowych kosztów.

Druga opcja pozwala na ustalenie wygodnych do spłat rat, z czego przez pierwszy miesiąc ( jak już wspomniano, nie ponosimy kosztów). Warto także pamiętać, że raz przyznana kwota, jest wiążąca (oznacza to, że nie można jej zmniejszyć lub powiększyć) do momentu spłaty tylu pieniędzy ile już wydaliśmy. Gdy już to zrealizujemy, automatycznie, możemy uzyskać pożyczkę na taką samą lub nawet większą sumę pieniędzy. Bez względu na wybór opcji spłaty i wysokości pożyczki, należy pamiętać, że owy pożyczkodawca nie pozwala na przedłużanie terminu spłaty, jakiekolwiek próby tego dokonania mogą doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji – nie tylko finansowych.

Opłaty za korzystanie z Karty Trzynastki

Wspomniano już o tym, że pierwszy miesiąc (bez względu na formę umowy) jest darmowy. Co więc się dzieje, gdy nie spłacimy zadłużenia po 30 dniach. Od 31 dnia trwania umowy, naliczane zostają odsetki. Nie są to jednak tak wysokie sumy, jak w przypadku innych pożyczkodawców. Kara Trzynastka wylicza koszty w cyklach dziennych, oznacza to, że pobiera 22 grosze dziennie od każdych wykorzystanych 100 zł. Podsumowując, jeśli mamy pożyczkę na kwotę maksymalną dla nowych klientów tj. 3000 zł, nasze miesięczne opłaty wyniosą 6, 66 zł. Należy jednak pamiętać, że to nie jedyne koszty. Przykładowo jeśli zechcemy wypłacić gotówkę z bankomatu, (bez względu na wysokości pobranej kwoty) musimy zapłacić 5 zł. Co więcej, jeśli sprawdzimy w bankomacie, jaką sumą możemy jeszcze dysponować, usługa wyniesie nas 1, 5 zł. Pomijając te dwa aspekty, korzystanie z Karty Trzynastki, jest usługą pozbawioną kosztów ukrytych.

Wady Karty Trzynastki

Ogromna ilość zalet, powinna być drogą do sukcesu firmy Yolo i chociaż pożyczki tego pożyczkodawcy cieszą się dobra opinią, to jednak nie należą do najpopularniejszych. Przyczyną tego jest fakt, że aby złożyć wniosek o pożyczkę (co można uczynić online, na stronie internetowej) należy spełnić kilka wymagań. Należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, w wieku od 20 do 70 lat. Ponadto, należy być konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa i posiadać stały adres zamieszkania, oraz aktywny numer telefony i aktywny numer rachunku bankowego. Firma Yolo, dokładnie zapoznaje się z bazami dłużników, takimi jak np. BIK lub KRD, co uniemożliwia zdobycie pożyczki przez osoby, które już są zadłużone.

0 0 vote
Obsługa
0 0 vote
Szybkość
0 0 vote
Koszty
0 0 vote
Łatwo dostępna
0 0 vote
Przyznawalność