Pożyczka Zaplo opinie

Pożyczka Zaplo opinie

17 listopada, 2017 0 przez Woźny portalu

Firma Zaplo. pl na rynku pożyczek online działa już kilkanaście lat i jest częścią Grupy Kapitałowej 4finance Group. Grupa ta jest właścicielem kilkunastu firm pożyczkowych w całej Europie. Wszystkie one łącznie udzieliły ponad 11 milionów pożyczek w 17 krajach na całym świecie. To dowodzi jak wiele osób zaufało już Zaplo. pl i pożyczyło właśnie od tego pożyczkodawcy pieniądze. Jeśli jednak to Ciebie nie przekonuje ? nie martw się. Przygotowaliśmy dla Ciebie analizę Zaplo. pl, dzięki zgromadzonym przez nasz serwis opiniom na temat tej firmy. Czy napawano pożyczka ratalna w Zaplo. pl spełni Twoje oczekiwania? Przekonaj się sam!

Pożyczka Zaplo opinie

Pożyczka ratalna Zaplo

Zaplo. pl przygotowało doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują nie tylko szybkiej pożyczki, ale i znacznie większej niż oferują inne firmy pozabankowe. Tutaj możesz pożyczyć od 1 000 zł do nawet 10 000 zł i to na dłuższy czas. Pieniądze spłacasz w wygodnych ratach (w 6, 12, 18 lub 24). Taka oferta pozwoli Ci łatwiej spłacić sumę, jaką pożyczyłeś, gdyż kredyt nie będzie dla Ciebie aż tak wielkim obciążeniem. Jednocześnie o pożyczkę ratalną w Zaplo. pl możesz starać się w sytuacji, kiedy bank odmówi Ci kredytu. Jest to spowodowane tym, że Zaplo. pl nie oczekuje od Ciebie okazania się wysokimi dochodami, a już tym bardziej umową o pracę. Najważniejsze byś wykazał jakikolwiek dochód dla przykładu w postaci umowy zlecenie, emerytury lub renty. Dzięki temu nawet, jeśli nie masz stałej pracy w klasycznym rozumieniu tego przez banki, to możesz dostać pożyczkę i wreszcie zrobić remont, zmienić samochód czy pojechać na wakacje.
To co również istotne to, to że cały proces przyznawania pożyczki oraz wnioskowania o nią odbywa się w przyjemny i szybki dla Klienta sposób. Wnioskować o pożyczkę możesz za pomocą komputera, telefonu lub tabletu ? najważniejsze byś miał dostęp do Internetu. Firma stawia na rzetelność w obsłudze Klienta, stale wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom i dostosowując ofertę indywidualnie pod niego. Zaplo. pl pomimo, że nie wymaga od Klienta stosu dokumentów w celu pożyczenia pieniędzy, to jednak jest pożyczkodawcą w pełni odpowiedzialnym. Firma otwarcie doradza swojemu Klientowi ile powinien pożyczyć, by ze spokojem spłacić dług.

Rejestracja i wniosek o pożyczkę

W jaki sposób krok po kroku starać się o pożyczkę w Zaplo. pl? To bardzo proste! Zanim złożysz odpowiedni wniosek musisz przejść przez szybki proces rejestracji Zaplo. Po pomyślnej rejestracji oraz zalogowaniu do konta Klienta możesz złożyć wniosek o pożyczkę. Wystarczy, że na widocznym suwaku wybierzesz kwotę oraz miesięczną ratę jaką chcesz spłacać. Do złożenia wniosku potrzebujesz jedynie dowodu osobistego. Decyzja o pożyczce zostaje wydana nawet w ciągu 15 minut po złożeniu wniosku. Jeżeli posiadasz konto bankowe w tym samym banku, co pożyczkodawca pieniądze możesz otrzymać w ciągu kolejnych 15 minut ? najważniejsze by w tym czasie pracował jeszcze dział obsługi Klienta.

Kontakt z Zaplo. pl

Najważniejszy w dzisiejszych czasach jest stały kontakt z Klientem. Ten ostatni ma poczuć, że jest najważniejszy, a jego potrzeby są dla firmy pożyczkowej najważniejsze. Dlatego z doradcami finansowymi firmy Zaplo. pl możesz kontaktować się na wiele sposobów. Po pierwsze zwróć uwagę na to, że na stronie internetowej pożyczkodawcy istnieje zakładka Pytania i odpowiedzi. To właśnie tam w chwilach wątpliwości możesz zajrzeć w pierwszej kolejności. Jednocześnie standardowo z doradcami możesz skontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail, wówczas kierujesz ją na adres kontakt@zaplo. pl. Warto także skorzystać z infolinii Zaplo. pl. Telefon na infolinię jest następujący 221 333 888 lub 222 673 000. Możesz również skorzystać z dostępnego na stronie internetowej live chata. Jeśli natomiast jesteś tradycjonalistom skorzystaj z poczty tradycyjnej.
Poniżej dane kontaktowe do Zaplo. pl:
Pełna nazwa pożyczkodawcy: 
Zaplo sp. z o. o.
Adres: 
ul. 17. Stycznia 56
02-146 Warszawa
Kontakt: 
Infolinia: 221 333 888 lub 222 673 000
E-mail: kontakt@zaplo. pl
Godziny pracy: 
Poniedziałek ? Piątek 8. 00 ? 22. 00
Sobota 8. 00 ? 20. 00
Niedziela 8. 00-20. 00

Zaplo forum

Nasz serwis specjalnie dla Ciebie dokonuje dokładnych analiz firm pozabankowych. Nie możemy tego zrobić bez Twojej pomocy. Jeżeli współpracowałeś już z Zaplo. pl napisz na naszym forum co sadzisz na temat tej firmy. Być może to właśnie dzięki Twojemu doświadczeniu i Twojej opinii, ktoś podejmie dzisiaj decyzję o pożyczce w tej właśnie firmie!

0 0 vote
Obsługa
0 0 vote
Szybkość
0 0 vote
Koszty
0 0 vote
Łatwo dostępna
0 0 vote
Przyznawalność