Dlaczego bierzemy kredyt?

Poradnik kredytobiorcy pozyczka lokalna

Nasz standard życia się poprawia i choć tego nie widać, ponieważ jest to średnio zauważalne nasze zarobki rosną, wraz z nimi nasze oczekiwania i potrzeby.

Oszczędni i przedsiębiorczy ludzie potrafią odpowiednio długo poczekać, odłożyć kwotę potrzebną na zakup nowego samochodu, działki budowlanej czy nawet mieszkania.

To jest w pełni wykonalne, ale do tego potrzeba cierpliwości i samozaparcia a ludzi z tymi cechami jest niestety niewiele, dosłownie mały odsetek populacji.
Tu na przeciw wychodzi nam bank i jego najbardziej dochodowy produkt czyli innymi słowy – kredyt. Różne jego rodzaje, typy i formy powodują, że prawie każdy może sobie pozwolić na odrobinę luksusu szybciej niż byłoby to możliwe bez pożyczki.

Lwią część powodów dla których decydujemy się na kredyt stanowią nasze zachcianki podsycane przez kampanie reklamowe żerujące na naszych uczuciach i marzeniach o nowym samochodzie czy zagranicznych wczasach, na które trudno nam jest odłożyć z miesiąca na miesiąc.

Po co to robić skoro można wziąć kredyt i żyć długo i szczęśliwie?

Większość nie zdaje sobie sprawy, że w rezultacie i tak musi odkładać i to jeszcze więcej pieniędzy po zakupie, żeby spłacić zaciągnięte pożyczki.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments