Pożyczka

lubelskie pozyczka lokalna

Wiele osób żyje „na kredyt”. Często, aby kupić nową kanapę czy też telewizor, ludzie udają się do banków. Banki nie zawsze wydają pozytywną decyzję odnośnie kredytu. Są jednak inne opcje. W Internecie można znaleźć mnóstwo ogłoszeń dotyczących pożyczek pozabankowych.

Są to pożyczki prywatne zwane również cichymi. Nie wymagają one udziału BIK czyli Biura Informacji Kredytowej.

Zadaniem BIK jest gromadzenie i udostępnianie kredytodawcą historii kredytowej kredytobiorcy. Pożyczkę tę najczęściej wybierają osoby które nie do końca spełniają warunki do kredytu w banku.

Wybierają ją również osoby które szukają tańszych pożyczek. Wiele osób oferuje dyskretne pożyczki, takie bez zbędnych pytań. Z powodu braku przedpłat czy też niskich kosztów spłaty, wiele osób decyduje się na tę właśnie formę pożyczki.

Oczywiście branża pożyczek prywatnych, jak wszystko, niesie za sobą pewne ryzyko. Można trafić na nieuczciwego kredytodawcę. Wielu ludzi jednak nie ma wyboru, potrzebując pożyczki woli zaryzykować niż pozostać biernym. Na szczęście nie oszuści zdarzają się rzadko, a porządne pożyczki prywatne nie zawierają kosztów ukrytych.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments