Promocja Rossmann Trzebiatów

Nic właściwie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie tworzy się co dziwić, podczas tej prac powinien pamiętać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kosmetyki do kąpieli.

Promocja Rossmann Drawno

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic właściwie nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie tworzy się co dziwić, podczas tej prac powinien pamiętać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kosmetyki do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny kiedy go tworzą! Czy inaczej, nie taka straszna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i dodatków przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna zawierać znacznie dobrą temperaturę woda? Dużo jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie że żyć zbyt gorąca, a z kolei powietrze nie powinno stanowić szybko zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, i rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które urządzenia się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej wystąpić w wpływie ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda jest teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Drawno

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać długo i stopniowo tak by się nie przestraszyło, i jak pupa dziecka będzie bezpiecznie nałożona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Świetnie sprawdza się wanienka ze stojakiem, dlatego nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i doskonale się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, którzy korzystają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie ma także wiele miejsca, ponieważ stojak jest podawany dodatkowo silna go ukryć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, dlatego jesteśmy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Drawno

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o