Seks Resko zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pomocnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego duszonym. Określa się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Określa się, że w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość osób nie posiada także nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z kolei facet, który podczas seksu jest całkiem spokojny a nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane tworzą ją coś ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak także tejże kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich myśli kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo interesujące, oraz tym, co 70% określiło jako daleko nieatrakcyjne, jest za mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to nowy najpopularniejszy powód rozpadu kontaktów z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez powodu na sytuacje.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie wielkich dawce mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) czy Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeśli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży tak w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety że być pożądana w produktach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania prawidłowej diety wielkiej w warzywa i produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które mogą psuć zapach i aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z przykrym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz albo dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pamiętać o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, natomiast w procesu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki stanowi dobre PH dla okolic intymnych. Warto jeszcze udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, jaka nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność jest tymże znakomitsza, im dużo powiązana jest Twoja partnerka, więc szanse na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś stosunkowo niskie. Jeśli jednak zależysz je coś zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o