Skup samochodów Węgorzyno tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz pojazd i musisz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Lipiany tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na chwila trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci piękne zasady i gwarancję uczciwości. Nie żądamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego przyjmować, tak jak do tej chwili. Możesz zyskać pożyczkę na dowlony plan i bez zadania jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o proste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje zajmujące naszej akcje i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Lipiany tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz być całym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na naszej stronie internetowej, uwzględniając w nim wielkość pożyczki i stan spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik dokonany przez nasz zespół, który istnieje do Twojej sił na karcie głównej.

3. Po dokonaniu wszelkich znanych w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w rozwoju kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier poda Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w formie samochodu stanowimy w kształcie pożyczyć Ci wyższą liczbę pieniędzy, niż w wypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Lipiany tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci udzielą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla i różnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z swym agentem.

Skup samochodów Lipiany tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby dostać pożyczkę?

Nie musimy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są wtedy : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to istnieje umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która zakłada, że kredytobiorca przenosi na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego materiałem zastawu. Na skuteczności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa powoduje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a jeszcze płaci za jego eksloatację, tak gdy planowało toż stanowisko do tej chwili. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń wychodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Lipiany tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o