Efino wniosek

Artykuł Miesiąca pozyczki

Masz już dość długich wniosków w bankach? Przerażają Cię te liczne formalności? Biorąc kredyt w banku musisz wziąć ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty, wyciągi z trzech miesięcy z twojego konta, jeśli kredyt chcesz zaciągnąć w innym banku. Do tego długo musisz czekać na decyzję, a jeśli utrzymujesz się z zasiłku lub niskiej renty, nie masz w banku szans na jakikolwiek, nawet opiewający na niewielką kwotę kredyt.

Efino wniosek

Efino wniosek – Kto może się starać o pożyczkę?

Jeśli masz ukończone 21 lat, jesteś obywatelem RP, masz stały dochód, niekoniecznie z pracy etatowej, masz stałe zameldowanie w Polsce, możesz złożyć wniosek o pożyczkę Efino. Jeszcze tylko musisz spełnić warunek braku wpisu do KRS, BIG i BIK i pożyczka w Efino może być twoja.

Jak złożyć wniosek?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę www. efino. pl, na suwaku wybierzesz kwotę pożyczki potrzebną na realizację twoich planów oraz dobierzesz ilość rat, potrzebnych Ci do spłaty kredytu. Przy kwocie 1000 zł na 10 miesięcy, miesięczna rata wyniesie 153 zł, a cały koszt pożyczki wyniesie 1532 zł, a RRSO jest na poziomie 170%. To świetna okazja na podreperowanie budżetu, kiedy dostaniesz kolejną wypłatę nawet nie odczujesz tej raty, biorąc pod uwagę wszystkie twoje miesięczne wydatki. Jeśli wybór kwoty i czasu spłaty jest już za Tobą, musisz wypełnić formularz informacyjny. Efino rejestracja ma miejsce w tym samym czasie, co składanie wniosku. Całość nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Przygotuj swój dowód osobisty, gdyż będziesz musiał wpisać serię i numer dowodu, datę ważności oraz PESEL. Musisz także ujawnić źródło swojego dochodu, firma Efino zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanych danych o zatrudnieniu u twojego pracodawcy. Szczegółowo opiszesz także swoje miesięczne wydatki, w tym te poniesione na inne raty kredytów oraz podasz ilość osób w gospodarstwie domowym. Teraz już tylko czeka Cię weryfikacja tożsamości, której dokonasz poprzez aplikację Instantor. Przekieruje Cię ona na stronę transakcyjną twojego banku. Na podstawie tej aplikacji twoja zdolność kredytowa zostaje natychmiast oszacowana. Pozostaje Ci tylko potwierdzić, że zapoznałeś się z ramową umową pożyczki oraz regulaminem Efino.
Teraz pożyczkodawca zweryfikuje, czy nie widniejesz w jakimkolwiek rejestrze długów ani nie toczy się wobec Ciebie postępowanie komornicze ani egzekucja komornicza. Decyzję otrzymasz w 15 minut, przyjdzie w formie SMS-a na twój adres e-mail i numer telefonu komórkowego podany przy rejestracji. Po pozytywnej weryfikacji twoje Efino konto zostaje uruchomione. Będziesz mógł wykorzystać efino logowanie aby sprawdzić stan swojego zadłużenia, harmonogram spłaty rat, a także termin spłaty całej pożyczki. Dodatkowo masz możliwość sam ustalić, kiedy spłacisz pierwszą ratę. Jeśli termin spłaty raty przypada na dzień wolny od pracy, musisz uiścić spłatę do końca następnego dnia roboczego, a jeśli termin twojej spłaty wypada 31 danego miesiąca, a dany miesiąc jest krótszy, masz obowiązek spłacić ratę w ostatnim dniu tego miesiąca.

Efino świadczy swoje usługi na polskim rynku od 2013 roku i od początku cieszy się zaufaniem klientów. Firma chwalona jest za obsługę klientów 7 dni w tygodniu, niskie oprocentowanie kredytu, brak ukrytych kosztów, czy opłat manipulacyjnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów, zawsze można się zwrócić do pracowników o pomoc, telefonicznie lub na skrzynkę elektroniczną. Odpowiedzą na każde pytanie wyczerpująco i nie używają niezrozumiałego bankowego języka. Z Efino jesteś w nieustannym kontakcie. Dostajesz nawet powiadomienia SMS-owe o zbliżającym się terminie spłaty raty, co jest niezwykle wygodne przy intensywnym trybie życia i zapracowaniu. Jeśli masz problem ze spłatą kredytu powinieneś niezzwłocznie skontaktować się z Działem Windykacji, który pracuje od poniedziałku do piątku. Pracują w nim ludzie pełni zrozumienia i empatii, podchodzą do każdego przypadku indywidualnie i pomogą znaleźć rozwiązanie twojego problemu.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments