Pożyczka kartatrzynastka

pozyczki

W ciągu życia, nie raz pojawiają się sytuacje wymagające od nas dodatkowej gotówki. Często także, nie jest to jedna sytuacja, lecz pewien okres, w którym brakuje nam pieniędzy. Czasem zdajemy sobie sprawę z faktu ile brakuje nam funduszy, a czasem wręcz przeciwnie ? nie jesteśmy tego pewni. Naprzeciw takim problemom wychodzą firmy pożyczkowe. Dla jasności, pożyczka to forma przekazania pieniędzy, które następnie należy spłacić we wcześniej ustalonym terminie.

Pożyczka kartatrzynastka

Na polskim rynku istnieje wielu pożyczkodawców, którzy konkurują o potencjalnego klienta, poprzez oferowanie różnych usług. Wielu jednak nie wyróżnia się zbytnio na tle innych. Chcąc więc, poradzić sobie z chwilowym problem finansowym, warto skorzystać z usług porównywarek internetowych, które dopasuje pożyczkodawcę do naszych potrzeb. Nim jednak sięgniemy, po taka możliwość, warto przez chwile zastanowić się nad ofertą reklamowana przez firmą Yolo S. A. Ta porywcza nazwa jest zwodnicza, gdyż zaciągnięcie zadłużenia u tego pożyczkodawcy nie jest w cale ryzykowne, a ponadto to może być bardzo korzystne dla pożyczkobiorcy. Ponadto opinia jaką cieszy się ta firma jest bardzo pozytywna, więc warto sprawdzić ich ofertę.

Opinie o kartatrzynastka

Pożyczkodawca jakim jest firma Yolo S. A. oferuje usługę określaną mianem karta trzynastka. W dosłownym znaczeniu pożyczkobiorca otrzymuje do dyspozycji kartę płatniczą, do złudzenia przypominającą zwykłą kartę bankową, która wydawana jest przez bank mBank, zaś jej producentem jest Visa. W przeciwności do innych pożyczkodawców, karta trzynasta, posiada nałożony limit wynoszący 3000 zł. Od momentu podpisania umowy, klient uzyskuje 180 dni okresu spłaty, którego nie można ani przedłużyć, ani tym bardziej spóźnić się ze spłatą. Ciekawe w tym wszystkim jest to, że spłacamy dokładnie taką sumę jaką do tej pory wydaliśmy. Dzięki takiemu podejściu, nie jesteśmy związani z góry ustaloną kwotą zadłużenia, a sami mamy możliwość jej powiększania w zależności od pojawiających się potrzeb. Ową kartą można płacić zarówno podczas wykonywania standardowych zakupów w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, oraz wypłacać pieniądze z bankomatu.

Karta Trzynastka – oferta

Kartatrzynastka pozyczka, to oferta skierowana do różnych ludzi. Maksymalny limit sumy pieniędzy na jaką można się zadłużyć to 3000 zł. Niemniej jednak jeśli karta jest aktywna dłużej niż 6 miesięcy, istnieje możliwość jego wzrostu do 4000 zł. W celu otrzymania karty trzynastki, należy wypełnić wniosek na oficjalnej stronie firmy, podczas którego należy wybrać opcję okresu spłaty tzn. czy spłacimy całą sumę w konkretnym terminie, czy też rozłożymy to ratalnie. Należy pamiętać, że obie opcje są wygodne i korzystne, tym bardziej, że koszty dodatkowe, tzw. prowizja, które doliczane są do sumy zadłużenia, są bardzo niewielkie. Wynoszą one 22 gr/dzień za każde 100 zł zadłużenia. Przyjmując wiec posiadanie maksymalnej pożyczki, miesięczne koszty dodatkowe wynoszą 6, 66 zł. Ponadto pierwszy miesiąc jest w pełni darmowy, tak więc jeśli spłacimy zadłużenie w ciągu 30 dni, to nie poniesiemy dodatkowych opłat. Niemniej jednak należy pamiętać, że wszystkie operacje związane z bankomatami, mają swoją cenę. Podczas wypłaty pieniędzy, do każdej transakcji doliczone zostanie 5 zł, zaś w przypadku sprawdzenia w bankomacie stanu konta (wysokości długu), opłata wyniesie 1, 5 zł. Unikając jednak takich działań, karta trzynastka, nie posiada innych dodatkowych kosztów.

Karta Trzynastka – podsumowanie

Poszukując dobrej i wygodnej formy pożyczkowania, warto zastanowić się na ofertą firmy Yolo S. A. i ich usługa jaką jest kartatrzynastka pozyczki. Posiada ona liczne pozytywne opinie na swój temat i wielu zadowolonych klientów. Jej oferta w pełni pokrywa się z tym co zostało zawarte w regulaminie jak i w umowie. Należy jednak pamiętać, by nie spóźnić się ze spłatą zadłużenia, w efekcie może to doprowadzić do naliczenia dodatkowych opłat, a pożyczkodawca może rozpocząć procedurę windykacyjną. Ponadto, zawsze należy dokładnie zapoznać się z podpisywaną umową i oświadczeniami, nawet jeśli firma pożyczkowa wydaje się rzetelna i godna zaufania. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji, zarówno finansowych jak i prawnych.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments