tel: 70 340 30 10 Pożyczka Solven

pozyczki

Pożyczka Solven to dostęp do gotówki bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możesz załatwić przez internet. Masz niespodziewane wydatki? Zepsuła Ci się pralka? A może chcesz wyjechać na zasłużony wypoczynek lub znalazłeś super ofertę last minute? Brakuje Ci po prostu gotówki? Nie odkładaj swoich potrzeb czy marzeń na później. Solven pożyczki są właśnie dla Ciebie. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Pożyczka Solven

Chcesz szybką gotówkę weź Solvenówkę

Solven jest firmą z polskim kapitałem, mającą duże doświadczenie na rynku finansowym. „Znamy potrzeby klienta, które staramy się zaspokoić. Jesteśmy firmą dzięki, której w łatwy i uczciwy sposób uzyskasz potrzebną gotówkę.”

Kto może wziąć pożyczkę Solven?

Wystarczy, że jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, masz ukończone co najmniej 18 lat, ale nie więcej niż 76, otrzymujesz wynagrodzenie lub masz emeryturę, rentę czy też zasiłek oraz posiadasz internetowe konto w swoim banku. Nie zalegasz w spłatach innego kredytu konsumenckiego czy hipotecznego i tym samym nie widniejesz w Biurze Informacji Kredytowej jako nierzetelny kredytobiorca. Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, pozostaje tylko brak wpisu do Krajowego Rejestru Dłużników i toczących się przeciwko Tobie postępowań komorniczych.

Wysokość pożyczki Solven

Solven udziela pożyczek od 300 do 5000 zł, na okres spłaty wynoszący od 1 do 30 dni roboczych. Nie ma ukrytych kosztów ani „haczyków”. Ty sam decydujesz, jaka kwota Cię interesuje oraz wybierasz najkorzystniejszy dla siebie termin spłaty, który zawsze możesz przedłużyć. Solven raty są elastyczne. Solven pożyczki cechują jasne i proste zasady oraz brak dodatkowych opłat.

Przedłużenie terminu spłaty

Wypłata Ci się opóźnia? Zleceniodawca nie zapłacił Ci jeszcze za wykonaną pracę? Nie masz jeszcze środków na swoim koncie? Nie martw się, zawsze możesz skorzystać z przedłużenia terminu spłaty o 7 dni, za jedyne 9, 45 zł. Oczywiście może się zdarzyć, że po prostu zapomnisz zapłacić raty. Wtedy otrzymasz monit z przypomnieniem, za który nie zapłacisz ani grosza.

Co warto wiedzieć o pożyczce Solven?

– Jest łatwo dostępna
– Wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu
– Nie potrzebujesz żyranta, wystarczy tylko stały dochód
– Czas oczekiwania na decyzję jest krótki, wynosi około 2 dni roboczych
– Pieniądze na Twoim koncie mogą być już w kilka godzin, po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku
U nas minimum formalności, a maksimum korzyści. Dbamy o swoich klientów. Przyświeca nam zasada uczciwości, zawsze gramy fair.

Naszą chwilówkę cechują proste i uczciwe zasady. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat. Przykładowo przy kwocie pożyczki w wysokości 1600 zł na 30 dni kwota do spłaty będzie wynosić 2052, 35 zł. Zatem koszt kredytu wynosi jedyne 452, 35 zł. Wszystkie interesujące i ważne dla Ciebie informacje oraz umowy znajdziesz na naszej stronie internetowej. Są one podane w jasny, prosty i czytelny sposób. Wejdź na stronę www. solven. pl, dowiedz się więcej i wypełnij wniosek już dziś.

[h7]Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów.[/h6]

Pożyczki solven cieszą się coraz większą popularnością na rynku szybkich pożyczek.

Firma Solven Finanse ceniona jest za:
– łatwość uzyskania pożyczki;
– przejrzyste zasady;
– niskie koszty przedłużania pożyczki;
– wzorcowe podejście do klienta z uśmiechem i zrozumieniem jego potrzeb;
– szybką decyzję przy udzielaniu pożyczki;
– minimum formalności;

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką Solven, zarejestruj się na naszej stronie internetowej już dziś, przygotuj swój dowód osobisty, wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz czas spłaty. Od razu dowiesz się o wysokości raty Twojej pożyczki. Wypełnij formularz i czekaj na pozytywną decyzję. Weryfikacja, którą przeprowadzą nasi pracownicy, trwa do dwóch dni roboczych. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów również w soboty od godz. 9 do 14. To takie proste. Solven pożyczki- zależy nam na twoim dobru.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments