70 340 30 15 Pożyczka zaplo kontakt

pozyczki

Na rynku finansowym działa bardzo dużo tradycyjnych firm, zwanych popularnie ?chwilówkami?, bo pożyczają Klientom pieniądze na krótki czas, najczęściej na 1 miesiąc i na limitowane górną granicą (najczęściej 5 tysięcy złotych), kwoty. Na tym tle warto przyjrzeć się bliżej najnowszej ofercie firmy Zaplo, która jest częścią szerszego konsorcjum. Udzieliło już ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach na całym świecie.

Pożyczka zaplo kontakt

Co oferuje Zaplo?
Zaplo to ?młodsze dziecko? znanego Klientom od dłuższego czasu ?Vivusa?, specjalizującego się właśnie w udzielaniu ?chwilówek?. Oferuje już nie tylko małe kwoty na krótki okres spłaty, ale proponuje teraz także pożyczki ratalne, które właściwie niczym nie różnią się od klasycznego kredytu bankowego (zwłaszcza konsumpcyjnego) poza tym, że oprocentowanie tu jest dużo wyższe.

 

Dla wielu z nas jednak możliwość otrzymania pieniędzy jeszcze w tym samym dniu, a nawet w 15 minut (gdy Klient ma konto w jednym z banków obsługujących Pożyczkodawcę) jest wielką pomocą zarówno w bieżących wydatkach, jak i w dłuższej perspektywie (urlop, wakacje, studia, ślub, itd). Wszystko załatwimy teraz bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach, a także unikniemy wielu sztuczek stosowanych czasem podczas ?rozmowy kredytowej? w banku. Nie ma tu grubego pliku z umowami, które podpisujemy najczęściej bez uważnego przeczytania, ?gwiazdek? i wielu zastrzeżeń, pisanych ?drobnym maczkiem? w nadziei, że konsument się nie zorientuje, a po podpisaniu umowy ?klamka zapada?. Bo teraz mając jakiekolwiek połączenie z siecią, można sprawdzić, czy Zaplo może nam przyznać jakiekolwiek pieniądze, a jeśli tak, to ile, na jak długo i z jaką ratą miesięczną?

Jak to działa?
Bardzo prosto. Interfejs na ekranie strony firmowej www. zaplo. pl jest bardzo przyjazny Klientom. Nie ma tu nadmiaru informacji i rozpraszającej grafiki, ani wyskakujących znienacka hałaśliwych i pstrokatych reklam. Zielona kłódka informuje nas, że witryna jest szyfrowana, a jej Użytkownikom nie grozi żadne cyber-niebezpieczeństwo.

3 kroki do sukcesu
W trzech krokach można stać się bogatszym jeszcze w tym samym dniu. Najpierw, jeszcze zanim przejdziemy przez proces rejestracji, można dokonać prostej symulacji naszej pożyczki. W tym celu należy użyć suwaka na ekranie i za pomocą myszki ustawić parametry kredytu: kwotę, o którą będziemy wnioskować i okres kredytowania (maksymalny czas spłaty, co daje najniższą możliwą ratę miesięczną). Po kilku sekundach pojawi się nam proponowana rata, spłacana raz w miesiącu. Pierwsza rata wypada po 30 dniach od dnia, w którym pieniądze znalazły się na naszym koncie.
Jeśli rata nam odpowiada, można się zarejestrować, wpisując podstawowe dane z dowodu tożsamości. Dane w dowodzie osobistym nie są danymi wrażliwymi, lecz ogólnodostępnymi, dlatego i tutaj też nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. Po rejestracji logujemy się za pomocą linka, wysłanego na adres poczty elektronicznej, i kończymy proces rejestracji, podając dodatkowe dane, ale te są również chronione przed osobami trzecimi.
Kiedy przychodzi pora na weryfikację, można to uczynić tradycyjnie (przelew symbolicznej kwoty 1 grosza z naszego konta na konto firmy Zaplo), albo nowocześnie za pomocą aplikacji Instantor, która przez krótkie szyfrowane połączenie z naszą bankowością on-line, sprawdzi, czy dane się zgadzają z tym, co podaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Jeśli wszystko się zgadza, wciskamy przycisk ?Wyślij wniosek? i w ciągu kilku minut jesteśmy informowani o decyzji, jaką podjęła firma pożyczkowa. Jeśli jest ona negatywna, można spróbować obniżyć kwotę pożyczki i/lub skrócić czas spłaty. Pamiętajmy, że maksymalnie Zaplo proponuje nam 10 000 złotych na 36 miesięcy z ratą miesięczną wynoszącą około 600 złotych. Nie jest to mała kwota, dlatego decyzję o współpracy z firmą pozabankową trzeba podejmować odpowiedzialnie.

Dla kogo jest ta oferta?
Obecnie oferta firmy Zaplo przeznaczona jest dla obywateli polskich, na stałe zameldowanych w Polsce, posiadających konto złotówkowe na terenie kraju, w wieku od 21 do 70 lat. Warto pamiętać o promocjach, które od czasu do czasu są organizowane i przemyśleć wszystkie ?za? i ?przeciw?.

Kontakt do Zaplo
Z firmą można skontaktować się telefonicznie lub w punktach stacjonarnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:00, a w soboty i niedziele od 8:00 – 20:00. On-line można skontaktować się pod adresem maila, albo za pomocą okna czatu z konsultantem. Zaplo ma też fanpejdże we wszystkich głównych serwisach społecznościowych, działających w Polsce. Główna siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy 17 stycznia.

0 0 votes
Obsługa
0 0 votes
Szybkość
0 0 votes
Koszty
0 0 votes
Łatwo dostępna
0 0 votes
Przyznawalność
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments