Opony używane Dębno

Opony Michelin uznawane są za jakieś z najlepszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można korzystać zimą.

Opony używane Wałcz

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych uwag w skutku wielu testów i wartości. Do najpełniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo optymalne parametry niezależnie od chwili roku,
– dużą odporność na wybranie co jest głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Wałcz

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć również w zimie. Nie należy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Idealnie dodają się dla samochodów w sferze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się dużo skutecznymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Wałcz

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Wałcz

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo korzystną jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem stosować z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co mówi o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich odpowiednie, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zależymy korzystać z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w poziomie od 15 do 19 cali.

Opony używane Wałcz

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami a znacznie odpowiednimi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest zastosowanie do jej konstrukcje nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym czynnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia i zaawansowanej technik, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają doskonałą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co sprawia na odpowiednie strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas zużywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Wałcz

Zobacz również Tanie opony

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o